Konferenční stolek ST dub

Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou úložnou policí opravdu... více informací »
Konferenční stolek  ST dub
2 081 Kč
Do obchodu
Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou úložnou policí opravdu...

Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou úložnou policí opravdu nikdo nepřehlédne. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Stolek vám dodáme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nový produkt Konferenční stolek ST dub získáte v pohodě na našem webu zařazený v rubrice konferenční stolky. Nyní si můžete koupit jiné výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně žádaný produkt Konferenční stolek ST dub od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost získat zde teď právě levně. Nyní nakoupíte za 2 081 Kč.