Konferenční stolek TIFFY,

Konferenční stolek z lamina s odkládací plochou a ABS hranami nabízíme v dezénu woodline krém. Jednotlivé prvky s patinovanými... více informací »
Konferenční stolek TIFFY
1 458 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek z lamina s odkládací plochou a ABS hranami nabízíme v dezénu woodline krém. Jednotlivé prvky s patinovanými...

Konferenční stolek z lamina s odkládací plochou a ABS hranami nabízíme v dezénu woodline krém. Jednotlivé prvky s patinovanými rámy a stylovými úchytkami doporučujeme do vašeho obývacího pokoje, jídelny či ložnice. Dodáváme v demontu. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento exkluzivní produkt Konferenční stolek TIFFY, získáte právě tady na stránkách zařazený v rubrice konferenční stolky. Nyní získáte akční zboží z této populární sekce ve výhodné akci! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Konferenční stolek TIFFY, od předního výrobce FORLIVING s.r.o. je k dispozici v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 1 458 Kč.