Konferenční stolek TS8

Elegantní konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska konferenčního stolku... více informací »
Konferenční stolek  TS8
4 137 Kč
Do obchodu
Elegantní konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska konferenčního stolku...

Elegantní konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus stolku má sílu 28 mm. Vrchní deska konferenčního stolku je vyrobena o síle 38 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén stolku. Hrany jsou opatřeny ABS. Tuto kolekci snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařizování obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci celé kolekce Tes podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Dodáváme v demontu. Konferenční stolek je součástí kolekce Tes.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Tes Tento oblíbený výrobek můžete dostat právě teď tady a teď na našich stránkách v rubrice konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. A to je teprve začátek! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Konferenční stolek TS8 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách se slevou! Nyní lze objednat jen za 4 137 Kč.