Konferenční stolek ,

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle... více informací »
Konferenční stolek
2 890 Kč
Do obchodu
Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle...

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi – taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli ve vaší domácnosti. Konferenční stolek lze libovolně kombinovat k jednotlivým komponentům z víceúčelového systému Roulotte. Se svou jednoduchostí bude vhodným prvkem nejen ve vašem obýváku. Stolek nabízíme z lamina s ABS hranami v dezénu dřeva dub artisan, podstavec je z kovu v barvě černé. Dodáváme v demontu. Nezapomeňte se podívat také na další nábytek z kolekce Roulotte – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Kov
Tento oblíbený kousek můžete dostat teď na stránkách v kategorii konferenční stolky! Připravili jsme ostatní zboží z této sekce za outletovou cenu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní zboží. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Konferenční stolek , od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde skutečně výhodně! Akční cena již od 2 890 Kč.