Konferenční stolek Supra 2

Konferenční stolek Supra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude... více informací »
Konferenční stolek Supra 2
3 523 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Supra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude...

Konferenční stolek Supra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Povedený produkt můžete pořídit lehce tu na našich stránkách umístěný v sekci konferenční stolky! Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o prvotřídní zboží

Kvalitní a oblíbený kus Konferenční stolek Supra 2 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás teď ve výprodejové akci! Akční cena od 3 523 Kč.