Kontejner 32P8

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má... více informací »
Kontejner 32P8
6 256 Kč
Do obchodu
Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má...

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má stříbrné provedení – shodné s uvedenými stoly. Kolečka Kontejner je vybaven 5-ti kolečky. Přední 2 nosná kolečka mají mechanickou brzdu – došlapem lze zablokovat pozici kontejneru. Páté kolečko je součástí spodní zásuvky z důvodu jejího bezpečného otevření v případě plného výsuvu. Zásuvky Horní zásuvka je standardně vybavena posuvným mini organizérem pro psací potřeby. Dolní zásuvka je standardně vybavena jednou mobilní přepážkou, k dispozici je 8 poloh. Další přepážky do dolní zásuvky se dají dokoupit. Sedací plocha Nosnost kontejneru je 80kg (myšleno pouze k sezení) a sedací plocha může být buď lamino – vzhled javor s ABS hranou (praktická varianta), nebo odlitá pěna s čalouněním (komfortní varianta) – viz varianty produktu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 39
Tento neodolatelný produkt je k sehnání rovnou tady na našich stránkách v oblíbené sekci kancelářské stoly. Prozkoumejte ostatní kusy z této populární sekce za výprodejovou cenu! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává skvělý sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Kontejner 32P8 od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď opravdu levně! Akční cena již od 6 256 Kč.