Psací stůl s kontejrem Rea Roy, pravý

Psací stůl Rea Roy v pravém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách... více informací »
Psací stůl s kontejrem Rea Roy
6 002 Kč
Do obchodu
Psací stůl Rea Roy v pravém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách...

Psací stůl Rea Roy v pravém provedení s otočným kontejnerem a 3 bezúchytkovými zásuvkami s plnovýsuvem. Kontejner na kolečkách si můžete zasunout či vysunout dle vaší potřeby. Pevná část stolu je opatřena rektifikačními nožičkami pro případné vyrovnání nerovnosti podlahy, aby nedošlo k poškození kontejneru při otáčení (posouvání). V naší nabídce naleznete i levou variantu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pracovní stůl dodáváme v základním jednobarevném provedení vč. čel zásuvek. Pokud však kladete důraz na design a sladěnost interiéru, můžete si doobjednat navíc barevná čela zásuvek a dodat tak stolu ten správný look (viz varianty produktu). Korpus stolu je z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a 2 mm ABS hranami. Ostatní části jsou z 16 mm lamina a mají 0,5 mm ABS hrany, které dostatečně ochrání nábytek proti mechanickému poškození. Rozměry stolu: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 75 cm Rozměry konterneru: – šířka 80 cm – hloubka 50 cm – výška 72,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Oblíbený a kvalitní produkt Psací stůl s kontejrem Rea Roy, pravý jde získat rovněž na našem webu ve známé sekci psací stoly! Podívejte se na jiné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top zboží.

Tento výjimečný výrobek Psací stůl s kontejrem Rea Roy, pravý od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde nyní skutečně levně! Teď v akci 6 002 Kč.