Nízká koupelnová skříňka Rea REST 3

Závěsná skříňka Rea Rest v nízkém provedení s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání... více informací »
Nízká koupelnová skříňka Rea REST 3
2 190 Kč
Do obchodu
Závěsná skříňka Rea Rest v nízkém provedení s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání...

Závěsná skříňka Rea Rest v nízkém provedení s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 2mm. Koupelnová skříňka má otevírací dvířka s integrovaným tlumením a uvnitř jednu poličku. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z bohaté nabídky dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 35 cm – hloubka 30 cm – výška 60 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 35 Žádaný produkt můžete najít taky tu na webu umístěný v kategorii koupelnový nábytek! Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající výrobky.

Velmi žádaný produkt Nízká koupelnová skříňka Rea REST 3 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě teď ve slevě. Nabídky od 2 190 Kč.