Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy, 600x800mm

Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo... více informací »
Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy
4 248 Kč
Do obchodu
Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60x80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo...

Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy v masivním 45mm hliníkovém rámu o rozměru 60×80 cm. Tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně (viz obrázek v galerii). Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 810, spotřeba-výkon 6,48W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 69 x 8 x 89cm
Oblíbený produkt je k dispozici teď tady a teď na našem webu umístěný v rubrice koupelnová zrcadla! Nyní můžete najít parádní produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje top výrobky Udělejte si radost.

Tento velmi žádaný produkt Koupelnové LED zrcadlo s ostrými rohy, 600x800mm od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete najít právě ve slevě. Nabídka již od 4 248 Kč.