Masivní komoda 0932 v kovaném rámu

Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních... více informací »
Masivní komoda 0932 v kovaném rámu
24 250 Kč
Do obchodu
Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních...

Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Komodu dodáváme bez zobrazených dekorací již smontovanou.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 92 Tento unikátní produkt Masivní komoda 0932 v máte možnost najít právě nyní na našich stránkách v kategorii komody! Nyní si můžete pořídit akční zboží z této kategorie ve výhodné akci. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Masivní komoda 0932 v kovaném rámu od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás opravdu výhodně. Nabídky od 24 250 Kč.