Kožené křeslo Belize Skin

Kožené křeslo Belize Skin s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2 typů boku... více informací »
Kožené křeslo Belize Skin
24 990 Kč
Do obchodu
Kožené křeslo Belize Skin s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2 typů boku...

Kožené křeslo Belize Skin s opěrkou hlavy pro zvýšení pohodlí při odpočinku či čtení. Můžete si vybrat ze 2 typů boku křesla a také z několika odstínů čalounění kůže. Sedák křesla Belize vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Křeslo Belize s kovovými nožkami je skvělým doplňkem ke kožené sedačce Belize (viz související produkty). Rozměry: – šířka 94 cm – hloubka 108 cm – výška 85-103 cm – výška sedu 46 cm – hloubka sedu 58 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 94
Akční produkt Kožené křeslo Belize Skin lze nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii sedací soupravy! Podívejte se na ještě jiné zboží z této kategorie za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný produkt Kožené křeslo Belize Skin od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě ve slevě. Akční cena od 24 990 Kč.