Křeslo Ava SEDYM II

Křeslo Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě křesla se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce... více informací »
Křeslo Ava SEDYM II
7 177 Kč
Do obchodu
Křeslo Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě křesla se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce...

Křeslo Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě křesla se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce křesla tvoří bukový a smrkový masiv. Područky z překližky o tl. 18mm jsou 6 cm široké. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků i opěráků jsou z polyuretanové pěny. Křeslo si můžete vybrat z několika druhů čalounění (viz varianty). Doporučujeme přikoupení pohovky ze stejné kolekce (viz související produkty). Rozměry: – šířka 71,5 cm – hloubka 80,5 cm – výška 72,5 cm – výška sedu 43 cm – hloubka sedu 50 cm – šířka sedu 59,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 72,5 Kvalitní a velmi žádaný produkt lze získat prostě na našem webu umístěný v sekci sedací soupravy. Najděte si ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice snadno online. Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Křeslo Ava SEDYM II od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. jde koupit v naší internetové nabídce za báječnou cenu! V akci od 7 177 Kč.