Kancelářské křeslo Relax,

Kancelářské křeslo Relax s ergonomicky tvarovaným opěrákem v čalounění béžovou ekokůží. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a... více informací »
Kancelářské křeslo Relax
3 341 Kč
Do obchodu
Kancelářské křeslo Relax s ergonomicky tvarovaným opěrákem v čalounění béžovou ekokůží. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a...

Kancelářské křeslo Relax s ergonomicky tvarovaným opěrákem v čalounění béžovou ekokůží. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a fixní područky s čalouněnou dotykovou plochou. Křeslo dodáváme s mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Pod sedákem má křeslo šroub, kterým se volí mezi volným houpáním a blokací ve vertikální poloze. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva béžová Exkluzivní produkt Kancelářské křeslo Relax, je dostupný taky tady na webu ve známé kategorii kancelářské židle! Vyberte si ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o kvalitní produkty. A to ještě není vše. U nás nabízíme více, mrkněte na více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Kancelářské křeslo Relax, od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď skutečně výhodně! Teď za akční cenu 3 341 Kč.