Kancelářské křeslo OLAF, šedá/černá

Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT... více informací »
Kancelářské křeslo OLAF
3 135 Kč
Do obchodu
Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT...

Stylové káncelářské křeslo zaujme svým futuristickým designem. Je očalouněno šedou a černou látkou. Ovládá se pomocí TILT mechanismu, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné volné houpání a blokace v poloze vertikální během práce a regulace přítlaku opěrky. Křeslo posytne kvalitní a pohodlné sezení při práci. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá-černá Levný produkt Kancelářské křeslo OLAF, šedá/černá jde pořídit prostě tady u nás umístěný v kategorii kancelářské židle. Prozkoumejte ještě jiné kusy z této populární sekce za nejnižší cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený kus Kancelářské křeslo OLAF, šedá/černá od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat nyní levně. Cena od 3 135 Kč.