Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla... více informací »
Ratanové houpací křeslo LINDA
6 280 Kč
Do obchodu
Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla...

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla můžete vybrat z více variant látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek MELÍR a KEPR účtujeme příplatek. Nákup ratanového křesla uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka sedu (vnitřní) 55 cm Tento unikátní kousek Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé máte možnost nakoupit rovněž na webu v populární sekci houpací křesla! Prozkoumejte oblíbené kusy z této populární kategorie za skvělou cenu! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento nejprodávanější produkt Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde v akci. Cena od 6 280 Kč.