Závěsné relaxační křeslo BLACK

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor... více informací »
Závěsné relaxační křeslo BLACK
5 800 Kč
Do obchodu
Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor...

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je zavěšeno na černém podstavci. Umělý ratan po obvodu sedací plochy je bílý, vyplétání černé. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek ve světle šedém odstínu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 100 cm / 120 cm Tento levný kousek můžete dostat bezprostředně tu v rubrice závěsná křesla. Nyní můžete najít další produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Závěsné relaxační křeslo BLACK od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě téměř zdarma! Cena od 5 800 Kč.