Smaragdové křeslo Chiner

Moderní design křesla Chiner se zlatými detaily skvěle zapadne do každé stylové domácnosti. Umístit ji můžete do jídelny, dobře se však bude... více informací »
Smaragdové křeslo Chiner
3 590 Kč
Do obchodu
Moderní design křesla Chiner se zlatými detaily skvěle zapadne do každé stylové domácnosti. Umístit ji můžete do jídelny, dobře se však bude...

Moderní design křesla Chiner se zlatými detaily skvěle zapadne do každé stylové domácnosti. Umístit ji můžete do jídelny, dobře se však bude vyjímat i u toaletního stolku nebo v kanceláři. Stabilitu židle zajišťují 4 nožky z kovu se zlatým nátěrem a o vaše pohodlné posezení a opření se postará sedák potažený smaragdovou látkou se sametovým efektem. Židle prošla testem Martindale na oděruodolnost textilie (vydrží až 80 000 oděrek). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Látka Výjimečný výrobek Smaragdové křeslo Chiner najdete ještě na stránkách v populární rubrice křesla. Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. To však není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje prvotřídní produkty. Však to vidíte sami!

Tento žádaný kus Smaragdové křeslo Chiner od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď skutečně výhodně. Nabídka od 3 590 Kč.