Kancelářské křeslo VALDEZ,

Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné modré síťoviny na opěráku a černé tkaniny na... více informací »
Kancelářské křeslo VALDEZ
2 763 Kč
Do obchodu
Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné modré síťoviny na opěráku a černé tkaniny na...

Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné modré síťoviny na opěráku a černé tkaniny na sedáku. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Tvarovaná opěrka hlavy a pevné područky vám zajistí příjemné sezení a relax při dlouhém sezení. Nosnost 100 kg. Dodáváme v demontu. Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Samozřejmostí je funkce houpání s regulačním šroubem pro nastavení síly protitlaku opěradla dle hmotnosti sedícího. Stabilitu zajišťuje klasická základna z tvrzeného plastu s 5 kolečky.Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 64 cm – hloubka 60 cm – výška 116-122 cm – výška sedáku 46 – 52 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá Hodně žádaný produkt Kancelářské křeslo VALDEZ, naleznete také tady na webu v kategorii kancelářské židle. Nyní získáte ještě další produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje skvělé zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný kus Kancelářské křeslo VALDEZ, od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách teď právě v akci. Nyní pořídíte jen za 2 763 Kč.