Vitrína KRW1

Vitrína z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Vitrínu nabízíme z lamina o síle 15 mm v dezénech samoa king nebo borovice andersen. Patinované... více informací »
Vitrína  KRW1
4 737 Kč
Do obchodu
Vitrína z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Vitrínu nabízíme z lamina o síle 15 mm v dezénech samoa king nebo borovice andersen. Patinované...

Vitrína z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Vitrínu nabízíme z lamina o síle 15 mm v dezénech samoa king nebo borovice andersen. Patinované úchytky doladí klasický design. Vitrína s plnými dvířky, prosklenými dvířky má uvnitř 3 police. Další prvky systému Kora naleznete ZDE.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento nejprodávanější produkt Vitrína KRW1 seženete ještě tu ve známé kategorii vitríny! Podívejte se na akční kusy z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Vitrína KRW1 od společnosti FORLIVING s.r.o. získáte u nás právě opravdu výhodně! Nabídky již od 4 737 Kč.