Jídelní stůl Ksawery, bílý

Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v bílé barvě. Stůl není rozkládací. Zobrazené židle nejsou... více informací »
Jídelní stůl Ksawery
2 527 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v bílé barvě. Stůl není rozkládací. Zobrazené židle nejsou...

Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v bílé barvě. Stůl není rozkládací. Zobrazené židle nejsou součástí ceny, objednat si je můžete viz související produtky. Tento moderní stůl nabízíme i v dalších dekorech (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéVýjimečný produkt Jídelní stůl Ksawery, bílý lze zakoupit rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z naší sekce za báječnou cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Jídelní stůl Ksawery, bílý originál od značky FORLIVING s.r.o. naleznete u nás teď skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 2 527 Kč.