Kuchyňská linka Margaret 3 260

Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i... více informací »
Kuchyňská linka Margaret 3 260
13 061 Kč
Do obchodu
Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i...

Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i pracovní desku o síle 28 mm v dekoru ořech. Linku dodáváme v demontu. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám linku rádi smontují – stačí si přiobjednat montáž produktu. Sestava obsahuje: – horní skříňka, rozměry: šířka 60 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní skříňka s prosklenými dvířky, rozměry: šířka 80 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní skříňka, rozměry: šířka 80 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní vyšší skříňka s prosklenými dvířky, rozměry: šířka 40 / hloubka 31 / výška 120 cm – spodní skříňka s pracovní deskou, rozměry: šířka 60 / hloubka 60 / výška 85 cm – spodní dřezová skříňka, rozměry: šířka 80 / hloubka 45 / výška 85 cm – široká spodní skříňka s deskou, rozměry: šířka 80 / hloubka 60 / výška 85 cm – spodní skříňka se zásuvkami a deskou, rozměry: šířka 40 / hloubka 60 / výška 85 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF
Nový produkt Kuchyňská linka Margaret 3 naleznete právě zde tady u nás zařazený v sekci kuchyňské linky. Nyní můžete najít skvělé produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento designový kus Kuchyňská linka Margaret 3 260 originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách nyní téměř zdarma! Cena již od 13 061 Kč.