Jídelní stůl BALROG kulatý

Elegantní jídelní stůl BALROG nabízíme z MDF desky v odstínu světle šedá a podnožemi z oceli v práškové barvě v odstínu černé. Stůl je... více informací »
Jídelní stůl BALROG kulatý
3 942 Kč
Do obchodu
Elegantní jídelní stůl BALROG nabízíme z MDF desky v odstínu světle šedá a podnožemi z oceli v práškové barvě v odstínu černé. Stůl je...

Elegantní jídelní stůl BALROG nabízíme z MDF desky v odstínu světle šedá a podnožemi z oceli v práškové barvě v odstínu černé. Stůl je vhodný pro 4 osoby a neurazí ani v malém prostoru. Kulatý tvar je lépe uzpůsobený ke snadné manipulaci se židlemi a nebrání tak bezproblémovému sezení. Doporučujeme ho do všech moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDF
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní stoly. Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento kvalitní a levný výrobek Jídelní stůl BALROG kulatý od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady se slevou. Nabídka od 3 942 Kč.