Komoda 4/1 L

Komoda - 4 zásuvky a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Komoda 4/1 L
14 603 Kč
Do obchodu
Komoda - 4 zásuvky a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Komoda – 4 zásuvky a dvířka. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 29 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor boroviceNejprodávanější kousek Komoda 4/1 L jde koupit právě teď tady u nás umístěný v sekci komody! Nyní můžete koupit skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Přední značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní produkt Komoda 4/1 L od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách nyní za akční cenu! Teď v akci 14 603 Kč.