Šatní skříň 3P-L

Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší... více informací »
Šatní skříň  3P-L
20 270 Kč
Do obchodu
Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší...

Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší galerii. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické-Zrcadlové Výjimečný a žádaný produkt naleznete taky na stránkách v populární rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit akční produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Tento velmi oblíbený výrobek Šatní skříň 3P-L od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady teď právě opravdu výhodně! V akci od 20 270 Kč.