Postel L1

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým... více informací »
Postel  L1
6 501 Kč
Do obchodu
Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým...

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým designem a neutrální kombinací světlého přírodního dekoru borovice andersen s šedým dezénem congo. Bezúchytkové provedení zásuvek dokresluje moderní vzhled. Postel dodáváme včetně úložných prostorů ve formě zásuvek, bez roštu a matrace (můžete si doobjednat viz související zboží). Nábytek se vyrábí z lamina a dodáváme vám jej v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – délka 200 cm – výška 70 cm – ložná plocha 90×200 cm Postel je součástí kolekce Mati, ze které si můžete objednat další prvky a sestavit si tak pokoj dle vašich představ a prostrových možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nový produkt lze koupit pohodlně na webu v oblíbené rubrice postele. Nyní koupíte podobné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Postel L1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte teď levně! Akční cena od 6 501 Kč.