Závěsná skříňka LAR-11

Závěsná skříňka Lars s otevřeným prostorem a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Skříňku můžete na stěnu namontovat s... více informací »
Závěsná skříňka  LAR-11
2 160 Kč
Do obchodu
Závěsná skříňka Lars s otevřeným prostorem a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Skříňku můžete na stěnu namontovat s...

Závěsná skříňka Lars s otevřeným prostorem a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Skříňku můžete na stěnu namontovat s otevřeným prostorem nahoře či dole. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 36
Ve slevě tento produkt Závěsná skříňka LAR-11 máte možnost dostat jednoduše tu zařazený v kategorii knihovny! Vyhledejte si vyjímečné produkty z naší rubriky ve slevě! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí špičkové zboží.

Vynikající výrobek Závěsná skříňka LAR-11 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady nyní skutečně výhodně. Akční ceny od 2 160 Kč.