Komoda Rea Lary S3/

Komodu Rea Lary S3/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří... více informací »
Komoda Rea Lary S3/
5 397 Kč
Do obchodu
Komodu Rea Lary S3/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří...

Komodu Rea Lary S3/110 se 2 posuvnými dvířky nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř komody na plastových nožičkách stříbrného odstínu naleznete 4 poličky. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 60 cm – výška 110 cm – výška nožiček 2 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody S dvířky Levný produkt Komoda Rea Lary S3/ máte možnost sehnat aktuálně tady na našem webu v populární rubrice komody! Mrkněte na vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny. Nebojte, máme toho více, mrkněte na více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda Rea Lary S3/ od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde nyní skutečně výhodně. Akční cena již od 5 397 Kč.
Zajímavé alternativy z kategorie Komody