Skříň Rea Lary S3/

Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří... více informací »
Skříň Rea Lary S3/
7 412 Kč
Do obchodu
Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří...

Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete 5 poliček a věšákovou tyč. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 200
Povedený produkt Skříň Rea Lary S3/ můžete sehnat lehce tu na našem webu v rubrice šatní skříně. Nyní najdete jiné produkty z této oblíbené sekce za super cenu.

Oblíbený a akční kus Skříň Rea Lary S3/ od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady ve slevě! Akční ceny od 7 412 Kč.