Skříň Rea Lary S4/

Skříň Rea Lary S4/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové.... více informací »
Skříň Rea Lary S4/
6 323 Kč
Do obchodu
Skříň Rea Lary S4/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové....

Skříň Rea Lary S4/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete 8 poliček. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 200Velmi žádaný výrobek Skříň Rea Lary S4/ máte možnost sehnat taky tu na webu v populární sekci šatní skříně. Pořiďte si parádní produkty z této sekce za akční cenu!

Kvalitní a žádaný produkt Skříň Rea Lary S4/ od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní téměř zdarma. Akční ceny od 6 323 Kč.