Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem hnědozelená

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou s hnědozeleným vzorem z kolekce... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 890 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou s hnědozeleným vzorem z kolekce...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou s hnědozeleným vzorem z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky ze dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Holm s hnědozeleným vzorem nožky dřevo Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva zelená-hnědá Kvalitní a žádaný výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem hnědozelená máte možnost sehnat prostě tady na našich stránkách umístěný v rubrice křesla! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem hnědozelená originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde za akční cenu! Ceny od 8 890 Kč.