Jídelní stůl Leonardo

Masivní stůl Leonardo doporučujeme do velkých moderních jídelen či kuchyní. Robustní dýhovanou stolní desku v dezénu dub... více informací »
Jídelní stůl Leonardo
11 391 Kč
Do obchodu
Masivní stůl Leonardo doporučujeme do velkých moderních jídelen či kuchyní. Robustní dýhovanou stolní desku v dezénu dub...

Masivní stůl Leonardo doporučujeme do velkých moderních jídelen či kuchyní. Robustní dýhovanou stolní desku v dezénu dub medový po rozložení zajímavě doladí bílá deska z lakované MDF. Kombinace takto barevného provedení desky krásně vynikne ve vašem interiéru, ale i v restauracích. Jídelní stůl dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento kvalitní produkt Jídelní stůl Leonardo jde pořídit nyní tady u nás ve známé kategorii jídelní stoly. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. To však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Neodolatelný kus Jídelní stůl Leonardo od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít teď za výprodejovou cenu! V akci od 11 391 Kč.