Vitrína TORINO 1D1W levá

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v policích za 2... více informací »
Vitrína TORINO 1D1W levá
6 141 Kč
Do obchodu
Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v policích za 2...

Vitrínu TORINO 1D1W nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Částečně prosklená vitrína s otevírám vlevo nabízí prostor v policích za 2 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Oblíbený a kvalitní výrobek Vitrína TORINO 1D1W levá najdete prostě tady a teď na našem webu v sekci vitríny. Podívejte se na podobné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává top zboží.

Zlevněný výrobek Vitrína TORINO 1D1W levá originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady a teď ve výprodejové akci. Cena od 6 141 Kč.