Křeslo Life

Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů... více informací »
Křeslo Life
9 290 Kč
Do obchodu
Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů...

Pohodlné křeslo Life nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů látek či ekokůže (viz varianty produktu). Sedák křesla vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Toto křeslo doporučujeme kombinovat především se sedacím nábytkem v designu kolekce Life (viz související produkty). Rozměry: – šířka 96 cm – hloubka 98 cm – výška 87-101 cm – výška sedu 47 cm – hloubka sedu 55 cm V případě, že máte zájem o jiný odstín či materiál čalounění, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, kde vám rádi naceníme soupravu dle vaší představy.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 96
Kvalitní a levný výrobek jde získat ještě tu na webu ve známé rubrice sedací soupravy. Připravili jsme pro vás vyjímečné kousky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci.

Oblíbený kus Křeslo Life od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zrovna opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 9 290 Kč.