Pohovka Life 2sed s úložným prostorem

Designový 2sed Life s úložným prostorem nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů... více informací »
Pohovka Life 2sed s úložným prostorem
15 990 Kč
Do obchodu
Designový 2sed Life s úložným prostorem nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů...

Designový 2sed Life s úložným prostorem nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů látek či ekokůže (viz varianty produktu). Sedák pohovky vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Moderní pohovku si hned zamilujete pro její praktičnost a originalitu. Pohovku s nastavitelnými opěrkami hlavy (5-bodový nastavovací systém) doporučujeme kombinovat především se sedacím nábytkem v designu kolekce Life (viz související produkty). Model Life patří mezi plánovatelné sedací soupravy, prostřednictvím jednotlivých dílů můžete sestavit sedací soupravu podle vlastního přání. Pokud vás zajímají ceny modulů nebo máte zájem o jiný odstín či materiál čalounění, neváhejte a kontaktujte nás! S výběrem sedací soupravy na míru vám rádi a ochotně pomůžeme. Rozměry: – šířka 176 cm – hloubka 98 cm – výška 87-101 cm – výška sedu 47 cm – hloubka sedu 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 176
Tento výjimečný produkt Pohovka Life 2sed s úložným můžete koupit bez obtíží na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy. Nyní můžete najít nové produkty z této populární sekce za internetové ceny! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Pohovka Life 2sed s úložným prostorem od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Akční cena již od 15 990 Kč.