Šatní skříň LIMA S3,

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor... více informací »
Šatní skříň LIMA S3
4 904 Kč
Do obchodu
Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor...

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor rozdělují praktické police a využívat můžete i šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento oblíbený produkt lze získat teď u nás v sekci šatní skříně! Najděte si parádní zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout top sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento designový kus Šatní skříň LIMA S3, s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. najdete u nás právě téměř zdarma. Nyní za akční cenu 4 904 Kč.