Šatní skříň LIMA S2

Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2... více informací »
Šatní skříň LIMA S2
4 997 Kč
Do obchodu
Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2...

Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2 zásuvky, vnitřní prostory rozdělují 4 police a šatní tyč. Dodáváme v demontu v provedení dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Ve slevě tento výrobek máte možnost získat bezprostředně na našem webu v kategorii šatní skříně. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Šatní skříň LIMA S2 od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady nyní ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za 4 997 Kč.