Komoda LOFT 2D2S

Kombinovanou komodu Loft 2D2S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální... více informací »
Komoda LOFT 2D2S
6 076 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Loft 2D2S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální...

Kombinovanou komodu Loft 2D2S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Do otevřené police si zase můžete vystavit oblíbené knihy či dekorace. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní a levný produkt Komoda LOFT 2D2S můžete najít bezstarostně tady na webu v populární sekci komody! Nyní najdete ostatní produkty z této rubriky za nejnižší cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda LOFT 2D2S od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zde se slevou! Právě lze objednat jen za 6 076 Kč.