Komoda LOFT 1D1S/90

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled.... více informací »
Komoda LOFT 1D1S/90
4 334 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled....

Kombinovanou komodu Loft 1D1S/90 nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Srkyté úložné prostory naleznete v malé zásuvce a v policích za dvířky. Do otevřených polic si zase můžete vystavit oblíbené knihy či dekorace. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi prodávaný produkt naleznete bez problémů na našem webu v sekci komody. Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmiňované sekci za super ceny! To není vše, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Komoda LOFT 1D1S/90 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady téměř zdarma. Nabídky od 4 334 Kč.