Kredenc LT5

Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými... více informací »
Kredenc  LT5
8 081 Kč
Do obchodu
Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými...

Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými naleznete řadu polic na šanony či knihy. Vaše poklady a suvenýry z dovolené doporučujeme zvýraznit LED osvětlením (viz varianty produktu). Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. Dodáváme v demontu. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Nový výrobek Kredenc LT5 získáte nyní na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Vyhledejte si nové výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci! Populární značka FORLIVING s.r.o. nabízí velmi kvalitní sortiment Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený kus Kredenc LT5 od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde v akci. Akční cena již od 8 081 Kč.