Lůžko s matrací Navi

Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 90x200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka úložného prostoru 28... více informací »
Lůžko s matrací Navi
11 156 Kč
Do obchodu
Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 90x200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka úložného prostoru 28...

Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 90×200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka úložného prostoru 28 cm, výška kovových nožiček 10 cm. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo, sedák pružinovou vložku a molitan. Lůžko doporučujeme pro každodenní spaní. Vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Zobrazený dekorační polštář je součástí ceny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano Akční a ve slevě produkt najdete právě tu na stránkách v rubrice postele! Nyní najdete zlevněné zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dodává prvotřídní sortiment Udělejte radost sami sobě!

Tento výjimečný kus Lůžko s matrací Navi od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách nyní skutečně levně. Právě teď jen za 11 156 Kč.