Masivní dvoulůžková postel VENTO

Dvoulůžková postel Vento z kvalitního bukového masivu o síle 25mm (napojovaná spárovka). Hlavové čelo s podélným průřezem je... více informací »
Masivní dvoulůžková postel VENTO
13 409 Kč
Do obchodu
Dvoulůžková postel Vento z kvalitního bukového masivu o síle 25mm (napojovaná spárovka). Hlavové čelo s podélným průřezem je...

Dvoulůžková postel Vento z kvalitního bukového masivu o síle 25mm (napojovaná spárovka). Hlavové čelo s podélným průřezem je vysoké 88,5 cm. Postel je povrchově upravena transparentním lakem, zaoblené hrany zvyšují bezpečnost. Díky profilovaným spojům do sebe jednotlivé dílce perfektně zapadají (tvarový spoj). Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce postele. Postel dodáváme v demontu, bez roštu a matrace. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování (4 polohy) s povrchovou úpravou proti korozi. Nejnižší pozice uložení roštu je 27,5 cm od země, nejvyšší 35 cm od země. Výška boku postele 45,5 cm. Podívejte se krok za krokem, jak smontovat masivní postel Vento.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 180×200 cm
Tento výjimečný výrobek Masivní dvoulůžková postel VENTO můžete sehnat rovněž tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii postele! Vyberte si akční produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny.

Oblíbený a kvalitní výrobek Masivní dvoulůžková postel VENTO značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách téměř zdarma! Cena od 13 409 Kč.