Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C

Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou... více informací »
Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C
5 616 Kč
Do obchodu
Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou...

Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou technologií a nabízíme jej v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s unikátní postelí ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo stojací lampou. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 50 cm – výška 64 cm – hloubka 32 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 64 Akční produkt Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C získáte bezstarostně tady na našem webu v oblíbené sekci noční stolky! Nyní pořídíte ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady teď právě opravdu výhodně. Akční cena od 5 616 Kč.