Masivní psací stůl PS1103

Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Masivní psací stůl  PS1103
6 330 Kč
Do obchodu
Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami...

Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 48 cm – výška 75 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Tento neodolatelný produkt seženete právě nyní tady a teď na našich stránkách v sekci psací stoly! Připravili jsme pro vás nové zboží z této populární kategorie ve výhodné akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento velmi žádaný kus Masivní psací stůl PS1103 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 6 330 Kč.