Masivní psací stůl PS4106

Masivní psací stůl PS4106 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme... více informací »
Masivní psací stůl  PS4106
8 805 Kč
Do obchodu
Masivní psací stůl PS4106 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme...

Masivní psací stůl PS4106 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 136 cm – hloubka 48 cm – výška 75 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor boroviceNejprodávanější výrobek Masivní psací stůl PS4106 máte možnost získat bez problémů u nás v kategorii psací stoly! Najděte si podobné produkty z naší rubriky za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Masivní psací stůl PS4106 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě ve slevě! Akční ceny od 8 805 Kč.