Matrace AQUASLEEP

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny... více informací »
Matrace AQUASLEEP
14 110 Kč
Do obchodu
Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny...

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120×200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Díky tomu se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace. Výplň tvoří komfortní paměťová pěna VISCO WIND, komfortní pěna NIGHTFLY a přírodní pěna ALOE VERA. Dvě strany tuhosti. Nosnost 140 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 20 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoVelmi prodávaný produkt je k sehnání prostě na našem webu v oblíbené kategorii matrace! Nyní si můžete pořídit ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za výborné peníze. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. představuje skvělé produkty.

Exkluzivní produkt Matrace AQUASLEEP pocházející od značky FORLIVING s.r.o. získáte právě zde levně. Cena od 14 110 Kč.