Matrace ALOE senior 70-80×200 cm

Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky komfortní výšce 25 cm a... více informací »
Matrace ALOE senior 70-80x200 cm
10 550 Kč
Do obchodu
Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky komfortní výšce 25 cm a...

Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky komfortní výšce 25 cm a speciálně zpevněnému boku se z matrace lehce vstává. Vhodná zejména pro alergiky a při bolestech v kříži. Matrace je vhodná pro pevný laťkový rošt nebo pevnou desku. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami nadstandardním systémem 1000 ks, které jsou uložené v netkané textilii. Speciálně zpevněný bok matrace pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován. Matrace má antidekubitní prořezy, které se využívají ve zdravotníctví proti proleženinám u pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko. Vlastnosti: JÁDRO MATRACE je tvořeno taštičkovými pružinami – systém 1000. Vrchní profil tvoří pěna ALOE VERA, spodní pěna ALOE VERA. Potah ALOE VERA obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60 °C. Možno objednat ke všem typům matrací. Potah je prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace ALOE senior 70-80×200 cm lze nakoupit právě na webu ve známé sekci matrace. Podívejte se na ostatní kousky ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Matrace ALOE senior 70-80x200 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete právě teď za výhodnou cenu. Akční cena již od 10 550 Kč.