Matrace Driemko eco

Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s barevným dětským... více informací »
Matrace Driemko eco
950 Kč
Do obchodu
Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s barevným dětským...

Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s barevným dětským vzorem. Látka není prošitá a je bez klimatizační výplně. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 8 cm Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento unikátní výrobek Matrace Driemko eco můžete nakoupit rovněž tady a teď na našem webu umístěný v kategorii matrace. Získejte ještě jiné produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Tento akční a ve slevě kus Matrace Driemko eco od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nabídky od 950 Kč.