Matrace ELIKO

Matrace ELIKO nabízíme v rozměru 120x200 cm. S potahem GREENFIRST prošitým s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Výplň tvoří... více informací »
Matrace ELIKO
7 830 Kč
Do obchodu
Matrace ELIKO nabízíme v rozměru 120x200 cm. S potahem GREENFIRST prošitým s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Výplň tvoří...

Matrace ELIKO nabízíme v rozměru 120×200 cm. S potahem GREENFIRST prošitým s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Výplň tvoří ELIOCELL s masážním profilem (hustota 28 kg/m3), komfortní pěna ELIOCELL (hustota 25 kg/m3), přírodní kokosová deska a profilovaná ELIOCELL pěna (hustota 28 kg/m3). Dvě strany tuhosti. S ekologickým lepením. Nosnost 140 kg. Celková výška matrace je 20 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento unikátní produkt Matrace ELIKO najdete ještě tady a teď na našem webu ve známé kategorii matrace. Pořiďte si akční zboží z naší sekce za super peníze! To však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce špičkové produkty. Však to vidíte sami.

Kvalitní a velmi žádaný kus Matrace ELIKO od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete tady teď za výhodnou cenu! Nabídka od 7 830 Kč.