Matrace Natura Hydrolatex

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové... více informací »
Matrace Natura Hydrolatex
22 400 Kč
Do obchodu
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno soudečkových pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním bavlněným potahem Organic Cotton, který je velmi příjemný na dotek a nedríždí pokožku. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 120 kg a T4 do 150 kg výška 27 cm doporučený rošt: pevný záruka 5 let rozměr 180×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Taštičkové
Tento zlevněný výrobek Matrace Natura Hydrolatex máte možnost najít v pohodě tu v oblíbené rubrice matrace. Máme pro vás ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Matrace Natura Hydrolatex od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde teď v akci! Nabídka již od 22 400 Kč.