Pěnová matrace ADELKA 180×200 cm

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 180x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné... více informací »
Pěnová matrace ADELKA 180x200 cm
4 720 Kč
Do obchodu
Pěnová matrace ADELKA v rozměru 180x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné...

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 180×200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné strany profilována, z druhé strany má 5 zón. Použitý materiál je antialergický. Matraci Adelka nedoporučujeme do vlhkého prostředí ani na pevný podklad (pevné desky). Matrace je vhodná jak na příležitostné, tak na každodenní spaní. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 180×200 cm – nosnost 110 kg – materiálPUR pěna – potah Aloe Vera – snímatelný a pratelný na 60°C .

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks Často hledaný výrobek můžete najít prostě na stránkách v oblíbené rubrice matrace! Vyhledejte si jiné produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o velmi kvalitní produkty.

Tento vynikající produkt Pěnová matrace ADELKA 180x200 cm od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď opravdu výhodně! Teď za akční cenu 4 720 Kč.